⚽ Johor DT vs Selangor FC – Liga Super  LIVE 1.85 | 3.20 | 4.10
🎾 Djokovic vs Alcaraz – Wimbledon  1.70 | 2.20
🏸 Lee Zii Jia vs Axelsen – All England  LIVE 2.45 | 1.55
🏏 Malaysia vs Pakistan – T20  2.30 | 1.65
🏀 LA Lakers vs Golden State – NBA  1.95 | 1.90
🥊 UFC 310 – Main Event  LIVE 1.75 | 2.10
🏊 SEA Games – Renang 100m  Keputusan Langsung
⚽ Manchester City vs Arsenal – EPL  1.95 | 3.40 | 4.20
⚽ Johor DT vs Selangor FC – Liga Super  LIVE 1.85 | 3.20 | 4.10
🎾 Djokovic vs Alcaraz – Wimbledon  1.70 | 2.20
🏸 Lee Zii Jia vs Axelsen – All England  LIVE 2.45 | 1.55
🏏 Malaysia vs Pakistan – T20  2.30 | 1.65
🏀 LA Lakers vs Golden State – NBA  1.95 | 1.90
🥊 UFC 310 – Main Event  LIVE 1.75 | 2.10
🏊 SEA Games – Renang 100m  Keputusan Langsung
⚽ Manchester City vs Arsenal – EPL  1.95 | 3.40 | 4.20
Platform Sukan #1 Malaysia

Tealive88 Sukan – Pertaruhan Pelbagai Sukan Terlengkap & Terpercaya untuk Rakyat Malaysia

Dari bola sepak Liga Super Malaysia hinggalah ke tenis Grand Slam, dari badminton BWF hinggalah ke tinju UFC – Tealive88 menyediakan lebih 30 kategori sukan dengan pasaran pertaruhan terlengkap, peluang kompetitif, dan pembayaran dalam masa nyata.

tealive88
0
Kategori Sukan Aktif
0
Perlawanan Langsung Sehari
0
Ahli Aktif Sukan
0
% Kadar Bayaran (RTP)

Pertaruhan Sukan di Tealive88 – Lebih dari Sekadar Meneka

Bagi rakyat Malaysia, sukan bukan sekadar hiburan – ia adalah semangat, kebanggaan, dan cara hidup. Kita besarkan anak-anak dengan semangat bola sepak Liga Super, kita berjaga malam semata-mata untuk menyaksikan perlawanan EPL, kita bersorak sekuat hati apabila Aaron Chia dan Soh Wooi Yik melakukan smash kemenangan di gelanggang badminton. Tealive88 lahir daripada semangat yang sama – kami hadir untuk menjadikan setiap perlawanan yang anda tonton lebih bermakna dan lebih mengujakan.

Platform sukan Tealive88 merangkumi lebih daripada 30 kategori sukan dari seluruh dunia, dengan tumpuan khusus pada sukan yang paling popular di Malaysia. Bola sepak menjadi tulang belakang platform kami – dari Liga Super Malaysia dan Piala FA hinggalah ke EPL, La Liga, Bundesliga, Serie A dan Liga Champions UEFA. Setiap minggu, terdapat ratusan perlawanan bola sepak yang boleh anda ikuti dan pertaruhkan di Tealive88.

Namun Tealive88 bukan hanya tentang bola sepak. Kami faham bahawa peminat sukan Malaysia mempunyai citarasa yang pelbagai. Ada yang gemar tenis dan mengikuti Grand Slam – Australian Open, Roland Garros, Wimbledon, dan US Open. Ada yang lebih suka basketball NBA atau tinju MMA. Ada juga yang setia mengikuti perkembangan kriket antarabangsa. Semuanya ada di Tealive88, dalam satu platform yang mudah dan selamat.

Yang lebih penting, semua kaedah pembayaran di Tealive88 adalah sepenuhnya Malaysia – Touch 'n Go eWallet, GrabPay, DuitNow, Boost, ShopeePay, dan FPX melalui Maybank2u atau CIMB Clicks. Deposit minimum hanya RM20, dan pengeluaran diproses dalam masa 15 minit. Tiada kerumitan, tiada kekeliruan – hanya pengalaman pertaruhan sukan yang lancar dan menyeronokkan.

tealive88

Kategori Sukan di Tealive88

Pilih dari lebih 30 kategori sukan – semuanya tersedia dalam satu platform yang mudah digunakan.

Bola Sepak

Liga Super, EPL, UCL

Badminton

BWF, Piala Thomas

Tenis

Grand Slam, ATP, WTA

Kriket

Test, ODI, T20I

Basketball

NBA, FIBA, ASEAN

Tinju / MMA

UFC, ONE Championship

Formula 1

FIA F1 World Champ

Ragbi

Six Nations, World Cup

Berbasikal

Tour de France, Giro

Golf

PGA Tour, Masters

Hoki

Malaysia Cup, AHF

Lain-lain

20+ sukan lagi

Perlawanan Sukan Semasa & Akan Datang

Pasang pertaruhan pada perlawanan langsung atau perlawanan akan datang – semua tersedia di Tealive88.

LIVE Liga Super Malaysia
Johor Darul Ta'zim vs Selangor FC
Minit 67 – Stadium Sultan Ibrahim, JB
JDT1.85
Seri3.20
Selangor4.10
LIVE UFC 310
Pantoja vs Moreno IV
Pusingan 3 – Las Vegas
Pantoja1.75
Moreno2.10
AKAN DATANG EPL
Manchester City vs Arsenal
Esok 03:00 MYT – Etihad Stadium
Man City1.95
Seri3.40
Arsenal4.20
AKAN DATANG Tenis – ATP 1000
Djokovic vs Alcaraz
Sabtu 21:00 MYT – Wimbledon
Djokovic1.70
Alcaraz2.20
AKAN DATANG NBA Playoffs
LA Lakers vs Golden State Warriors
Ahad 09:30 MYT – Crypto.com Arena
Lakers1.95
Warriors1.90
tealive88
Liga Paling Popular di Tealive88
Liga Super Malaysia
12+ perlawanan/minggu
English Premier League
10 perlawanan/hujung minggu
UEFA Champions League
16 perlawanan/minggu
BWF World Tour
28 kejohanan setahun
ICC Cricket (T20/ODI)
200+ perlawanan setahun
NBA Regular Season
82 perlawanan/pasukan
tealive88

Cara Bertaruh Sukan di Tealive88 dengan Lebih Bijak

Ramai pemain baharu yang bertanya – bagaimana cara terbaik untuk memulakan pertaruhan sukan di Tealive88? Jawapannya mudah: mulakan dengan sukan yang anda benar-benar tahu. Jika anda mengikuti Liga Super Malaysia dengan teliti setiap minggu, anda sudah mempunyai kelebihan besar berbanding pemain yang hanya meneka secara rawak.

Ambil contoh perlawanan Johor Darul Ta'zim versus Selangor FC. Pemain yang faham Liga Super tahu bahawa JDT sangat kuat di kandang sendiri di Stadium Sultan Ibrahim, sementara Selangor FC mempunyai rekod tandang yang kurang konsisten dalam musim-musim kebelakangan ini. Maklumat seperti inilah yang membezakan pertaruhan bermakna dengan pertaruhan membuta tuli. Di Tealive88, kami menyediakan statistik head-to-head, rekod kandang-tandang, dan maklumat kecederaan pemain untuk membantu anda.

Untuk sukan seperti tenis, faktor permukaan gelanggang adalah sangat penting. Djokovic misalnya, dikenali sebagai raja gelanggang keras, sementara Nadal hampir tidak boleh dikalahkan di atas tanah liat Roland Garros. Pengetahuan seperti ini sangat berharga apabila anda membuat keputusan pertaruhan di Tealive88, terutamanya untuk pasaran handicap set atau jumlah set dalam perlawanan.

Tealive88 juga menyediakan pertaruhan dalam masa nyata (in-play) untuk kebanyakan sukan utama. Ini bermakna anda boleh melihat bagaimana permainan berkembang terlebih dahulu sebelum membuat keputusan – strategi yang sering digunakan oleh pemain berpengalaman untuk mendapatkan nilai terbaik daripada pasaran yang bergerak.

Kelebihan Bertaruh Sukan di Tealive88

Enam sebab mengapa pemain sukan Malaysia memilih Tealive88 sebagai platform utama mereka.

Pasaran In-Play Masa Nyata

Bertaruh semasa perlawanan berlangsung dengan peluang yang dikemas kini setiap beberapa saat. Jangan terlepas peluang emas ketika momentum bertukar.

Peluang Paling Kompetitif

Odd Tealive88 sentiasa bersaing untuk semua sukan – bola sepak, badminton, tenis, kriket dan lebih 25 kategori lain.

Statistik & Data Pertandingan

Head-to-head, rekod terkini, dan maklumat kecederaan pemain tersedia untuk membantu anda membuat keputusan pertaruhan yang lebih bermakna.

Deposit via eWallet Malaysia

Touch 'n Go, GrabPay, DuitNow, Boost dan ShopeePay – semua kaedah pembayaran kegemaran rakyat Malaysia tersedia di Tealive88.

Selamat & Terjamin

Penyulitan SSL 256-bit dan pengesahan dua faktor memastikan akaun dan wang anda sentiasa terlindungi di Tealive88.

Pengalaman Mudah Alih Terbaik

Platform Tealive88 dioptimumkan sepenuhnya untuk Android dan iOS – bertaruh bila-bila masa, di mana sahaja tanpa gangguan.

Cara Mula Bertaruh Sukan di Tealive88

Empat langkah mudah dari daftar hinggalah perlawanan pertama anda.

1
Daftar Akaun Percuma

Buka akaun Tealive88 dalam masa kurang dari 2 minit – hanya nama pengguna, kata laluan dan nombor telefon. Tiada dokumen diperlukan.

2
Buat Deposit Pertama

Pilih kaedah pembayaran kegemaran anda – Touch 'n Go, GrabPay, DuitNow, Boost, ShopeePay atau FPX. Deposit minimum RM20 sahaja.

3
Pilih Sukan & Perlawanan

Layari lebih 30 kategori sukan, cari perlawanan yang anda minati, dan terokai semua pasaran pertaruhan yang tersedia.

4
Pasang & Ikuti Secara Langsung

Sahkan pertaruhan anda dan ikuti perlawanan dengan kemaskini peluang masa nyata. Kemenangan dikreditkan automatik ke akaun Tealive88 anda.

Jenis Pertaruhan Sukan di Tealive88
  • 1X2 (Pemenang Perlawanan) – Pilih pasukan tuan rumah, seri atau tetamu
  • Asian Handicap – Pertaruhan berdasarkan kelebihan gol/mata yang diberikan
  • Over/Under (Jumlah Gol/Set) – Teka sama ada jumlah gol melebihi atau kurang dari sasaran
  • Kedua-dua Pasukan Menjaringkan (BTTS) – Khusus untuk bola sepak
  • Pertaruhan Tepat (Correct Score) – Teka skor tepat untuk odd yang lebih tinggi
  • Pertaruhan In-Play – Pasang semasa perlawanan sedang berlangsung
  • Parlay / Accumulator – Gabungkan beberapa pertaruhan untuk gandaan ganjaran

Tealive88 vs Platform Pertaruhan Biasa

Bandingkan sendiri mengapa Tealive88 adalah pilihan lebih bijak untuk pemain sukan Malaysia.

Ciri Tealive88 Platform Biasa
Antara muka & sokongan Bahasa Melayu
Deposit via Touch 'n Go / DuitNow / GrabPay
Pengeluaran dalam masa 15 minit
Pasaran Liga Super Malaysia & Piala FA
Pertaruhan in-play masa nyata
Lebih 30 kategori sukan
Statistik & analisis perlawanan
Program VIP dengan ganjaran eksklusif
Dasar Privasi Tealive88

Tealive88 mengambil serius perlindungan data peribadi setiap pengguna platform kami. Semua maklumat yang anda berikan semasa pendaftaran dan aktiviti pertaruhan – termasuk nama, nombor telefon, butiran pembayaran dan rekod pertaruhan – disimpan dengan penyulitan SSL 256-bit dan tidak akan dikongsi dengan mana-mana pihak ketiga tanpa kebenaran anda. Kami mematuhi semua peruntukan berkaitan perlindungan data yang berkuat kuasa. Untuk maklumat lanjut mengenai cara kami mengendalikan data anda, sila layari halaman Dasar Privasi kami.

Permainan Bertanggungjawab

Tealive88 komited untuk memastikan pengalaman pertaruhan sukan yang selamat, sihat dan bertanggungjawab untuk semua pengguna.

Pengurusan Bajet

Tetapkan had deposit harian, mingguan atau bulanan anda sendiri dalam tetapan akaun Tealive88 supaya perbelanjaan sentiasa terkawal.

Had Masa Bertaruh

Gunakan ciri pengehad masa untuk mengingatkan anda bila sudah mencapai tempoh bertaruh yang anda tetapkan sendiri. Berehat itu penting.

18 Tahun ke Atas Sahaja

Tealive88 hanya untuk pengguna berumur 18 tahun ke atas. Ibu bapa digalakkan memantau aktiviti dalam talian anak-anak mereka.

Pengecualian Diri

Perlukan rehat panjang? Gunakan ciri pengecualian diri untuk menggantung akaun buat sementara. Pasukan sokongan kami sedia membantu 24/7.

Soalan Lazim – Sukan Tealive88

Soalan paling kerap ditanya oleh pemain sukan di Tealive88.

Tealive88 menyediakan lebih 30 kategori sukan termasuk bola sepak (Liga Super Malaysia, EPL, UCL, La Liga, Bundesliga), badminton (BWF, Piala Thomas, Piala Uber), tenis (Grand Slam, ATP, WTA), kriket (Test, ODI, T20I), basketball (NBA, FIBA), tinju dan MMA (UFC, ONE Championship), Formula 1, ragbi, golf, hoki, dan banyak lagi. Kami sentiasa menambah kategori baharu mengikut permintaan pemain Malaysia.

Deposit di Tealive88 sangat mudah dan pantas. Setelah log masuk, pergi ke bahagian Deposit dan pilih kaedah yang anda suka – Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, DuitNow QR atau FPX (Maybank2u, CIMB Clicks). Deposit minimum adalah RM20 dan wang biasanya dikreditkan ke akaun anda dalam masa 30 saat sahaja.

Ya, Liga Super Malaysia adalah salah satu liga yang paling banyak diminati di Tealive88. Kami menyediakan pasaran pertaruhan penuh untuk semua perlawanan Liga Super, Piala FA Malaysia, Piala Malaysia dan Piala Sumbangsih. Peluang tersedia sebelum perlawanan bermula dan juga semasa perlawanan berlangsung (in-play) untuk pengalaman pertaruhan yang lebih lengkap.

Ya! Pemain baharu Tealive88 layak mendapat bonus selamat datang yang boleh digunakan untuk pertaruhan sukan. Selain itu, terdapat juga cashback sukan mingguan, promosi peningkatan odd (odds boost) untuk perlawanan terpilih, dan tawaran istimewa semasa kejohanan besar seperti Piala Dunia FIFA, Piala Thomas, dan EPL. Layari halaman Bonus Selamat Datang untuk maklumat terkini mengenai semua promosi kami.

Sedia Bertaruh pada Sukan Kegemaran Anda di Tealive88?

Daftar percuma hari ini, tuntut bonus selamat datang anda dan mula pertaruhan sukan pertama di Tealive88.

English